Warunki użytkowania

Aby nasze produkty służyły Ci jak najdłużej, prosimy o zastosowanie się do poniższych warunków użytkowania:

 1. Wszystkie nasze drapaki przeznaczone są dla kotów, należy je użytkować zgodnie z ich przeznaczeniem.
 2. Podczas użytkowania elementy montażowe, takie jak śruby, mogą się delikatnie poluzować. Regularnie należy sprawdzać połączenia, w przypadku wykrycia luzów, należy dokręcić śruby dla uzyskania pełnej stabilności produktu.
 3. Wszystkie nasze produkty wykonane są ze sklejki, której głównym elementem składowym jest naturalne drewno. Regularnie sprawdzaj, czy podczas użytkowania nie powstały skazy na produkcie (takie jak drzazgi), które mogą być niebezpieczne dla Twojego pupila. Skazy, zadziory lub inne defekty mogą powstać podczas użytkowania, mechanicznego uszkodzenia (np. uderzenie ciężkim przedmiotem) lub przez zahaczeniem kocim pazurem. W przypadku ich wykrycia, niezwłocznie się z nami skontaktuj.
 4. Sklejka naturalna (szlifowana) - konserwacja. Część naszych produktów wykonana jest z surowej sklejki szlifowanej. Oznacza to, że nie posiada ona żadnej dodatkowej powłoki ochronnej. Takie produkty należy czyścić na sucho (przy użyciu suchej ściereczki lub szczotki odkurzacza).
 5. Sklejka lakierowana - konserwacja. Znaczna większość naszych produktów zabezpieczona jest lakierem bezbarwnym, które oprócz wizualnego podkreślenia naturalnych słojów drewna, skutecznie wydłuża żywotność elementów drewnianych. Takie produkty można czyścić delikatnie zwilżoną ściereczką, na sucho lub przy użyciu szczotki odkurzacza.
 6. Zarówno elementy szlifowane jak i lakierowane nie mogą być czyszczone szorstkimi materiałami, które mogą doprowadzić do powstania trwałych zarysowań.
 7. Liny, które stosujemy to liny jutowe - wytwarzane są z naturalnych włókien roślin, które podczas użytkowania mogę delikatnie się rozciągać. Naturalnym procesem zużywania się lin podczas użytkowania przez koty jest strzępienie. Żywotność lin zależna jest od intensywności drapania. W przypadku całkowitego zużycia liny należy ją wymienić na nową (większość naszych produktów została zaprojektowana w taki sposób, by samodzielnie można było wymienić linę na nową).
 8. Do mocowania lin na słupki drapaków nie stosujemy żadnych klejów, oznacza to, że liny nie mają żadnego trwałego mocowania oprócz dwóch punktów montażowych na dole i na górze słupka. Naturalnym procesem podczas użytkowania drapaków przez koty może być delikatne zsuwanie się lin.
 9. Nie należy dopuszczać do kontaktu z wodą lub wilgocią żadnych elementów drapaków. W przypadku zalania, niezwłocznie osusz narażony element suchą ściereczką, ręcznikiem lub ręcznikiem papierowym. Jeśli zauważysz trwałe uszkodzenie, skontaktuj się z nami w celu wypracowania najlepszej metody naprawy.
 10. Żadne z elementów naszych produktów nie mogą mieć kontaktu z ostrymi przedmiotami w celu uniknięcia trwałych uszkodzeń.
 11. Wszelkie upuszczenie jakiegokolwiek przedmiotu na nasze produkty może skutkować ich trwałym uszkodzeniem. Jeśli w taki sposób powstanie jakiekolwiek uszkodzenie, skontaktuj się z nami.
 12. Pamiętaj, że nasze produkty zaprojektowane są do użytkowania dla kotów - nie dopuść do przeciążenia elementów poprzez siadanie, stawanie lub opieranie się o drapak.

  Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania i będą służyły jak najdłużej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl