Warunki gwarancji

36 miesięcy - tyle uzyskujesz od nas gwarancji!

§1 Elementy objęte 36 miesięczną gwarancją:

1. Konstrukcja drapaków ze sklejki - gwarancja obejmuje trwałość fabryczną sklejki.
2. Wszystkie powierzchnie lakierowane na konstrukcji drapaków.
3. Wszystkie połączenia śrubowe występujące w konstrukcjach drapaków.
4. Wszelkie wady ukryte, które ujawniły się podczas użytkowania w okresie gwarancyjnym. Wady ukryte wynikać mogą z niewłaściwego wykonania produktów lub z wadliwych materiałów użytych do wykonania produktów.

§2 Elementy nie objęte gwarancją:

1. Liny sizalowe i jutowe - stanowią one trwałą eksplowatację i ich zużycie zależne jest od intensywności użytkowania przez kota oraz ilości kotów korzystających z drapaka.
2. Elementy tapicerowane takie jak poduszki i legowiska - w zależności od temperamentu użytkownika, czyli kota, tkaniny, szwy i wypełnienia poduszek i legowisk mogą przetrwać różny okres.

§3 Pozostałe zapisy.

1. Gwarancja liczona jest od momentu dostarczenia zamówienia do klienta.
2. Gwarancja rozpatrywana jest na podstawie dokumentu sprzedaży oraz dokumentacji fotograficznej produktu podlegającego gwarancji wykonanej przez klienta.
3. Warunkiem uznania gwarancji jest prawidłowe użytkowanie produktu opisane w warunkach użytkowania.
4. W przypadku stwierdzenia usterki, uszkodzenia lub wady produktu należy niezwłocznie przesłać zgłoszenie reklamacyjne na adres e-mail: furrrrniture@gmail.com.
5. W przypadku uznania reklamacji, produkt należy zapakować w sposób uniemożliwiający powstanie jakichkolwiek innych usterek. Tak przygotowana paczka zostanie odebrana przez kuriera na koszt gwaranta.
6. Gwarant zobowiązuje się do usunięcia wady produktu lub naprawy w ciągu 15 dni roboczych od otrzymania reklamowanego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl