Formy płatności

Płatności online

Wygodny i bezpieczny system płatności elektronicznych oferowanych przez Shoper Płatności. Forma płatności oferuje przelew natychmiastowy (tzw. pay-by-link) oraz płatności BLIK.

PayPo

Metoda płatności, która pozwoli Ci zakupić nasze produkty w sklepie internetowym i zapłacić za nie do 30 dni później, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Usługa PayPo dostępna jest dla zakupów od wartości 10zł do 1000zł. Przy wybraniu tej formy przejdziesz przez standardową procedurę zakupową. Po potwierdzeniu zamówienia, strona przekieruje Cię do zewnętrznego serwisu PayPo, w którym należy podać wszystkie wymagane dane oraz przejść cały proces weryfikacyjny.

Więcej informacji o usłudze PayPo znajdziesz tutaj.

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności przeznaczona dla klientów lubiących tradycyjne rozwiązania, wystarczy, że zalogujesz się do swojego banku.

Przelewu dokonaj na nasze konto bankowe: 46 1140 2004 0000 3502 7773 8420
W tytule przelewu wpisz "Furrrrniture - numer Twojego zamówienia".

 

mBank mRaty

Wygodna płatność za zakupy w naszym sklepie internetowym w formie pożyczki ratalnej. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki, bez odsyłania do żadnych dodatkowych komunikatów e-mailowych lub placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym przy jednoczesnym minimum formalności. Twoja zdolność weryfikowana jest na podstawie deklaracji dochodu, jaką podaje się w wniosku o pożyczkę.

Zakupy na raty możliwe są od 300zł do 20 000zł.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl